Nieaktywowany Użytkownik: 1049
Najnowszy Użytkownik: filippozaglebie

dnd, d&d
Wyjazd do Krakowa! - Relacja

RelacjaPo ostatnich przebojach z panami mundurowymi na Cracovię postanawiamy pojechać autokarem organizowanym przez SSZL. Wyjazd ten nie cieszył się zbyt dużą popularnością wśród kibiców Zagłębia. Zbiórkę w Polkowicach zaplanowaliśmy na godzinę 9 rano, i zwykłym busem trasy Polkowice- Lubin udajemy się do Lubina. Jako, że bus dojeżdża do Lubina dosłownie parę minut przed zbiórką wszystkich kibiców udających się do Krakowa dajemy kierowcy parę groszy więcej, aby podrzucił nas bezpośrednio na ul. Hutniczą w Lubinie. Tam zajmujemy miejsca w podstawionym autokarze, i rozpoczynamy rzecz dla nas świętą- wyjazd! Z Lubina wyruszamy jednym autokarem, w którym oprócz nas są Fan Cluby: Góra&Niechlów, Chojnów, jakieś pojedyncze osoby ze Ścinawy i Świdnicy. Podróż w pierwszą stronę mija nam dość szybko, większość trasy pokonujemy bez zbędnego balastu. Przed samym Krakowem na postoju jeden z chłopaków z autokaru wyłapuje mandat 400 zł za „zasłanianie znaku” – czyli zwyczajne naklejenie na niego vlepki. Niestety jeden chłopak zostaje zawinięty przez milicję i czas meczu spędza na komisariacie. Psy na tym postoju ewidentnie były nastawione na prowokację i na siłę chciały nas na nim przetrzymać. W końcu udaje nam się ruszyć i w pomniejszonym o jedną osobę składzie dojeżdżamy na stadion, na którym jesteśmy przynajmniej półtorej godziny przed meczem. Czas pozostały do meczu spędzamy na konsumpcji krakowskiej kiełbasy, rozmowach i zwiedzaniu sektora gości. Na pół godziny przed meczem na sektorze jesteśmy już prawie w komplecie, czyli w ok. 120 osób. Stadion Cracovii bardzo ładny, ładniejszy chyba od naszego. Na początku spotkania zaznaczamy swoją obecność, wywieszamy na sektorze 2 flagi: „Na wyprawie” i „Fanatyczni Chojnowianie” . To właściwie tyle co można napisać o aspektach kibicowskich w pierwszej połowie spotkania. Dodajmy tylko, że nasi grajkowie po pierwszej połowie remisowali z Cracovią 1:1. Druga połowa to znaczna odmiana. Prowadzimy już w miarę regularny doping, nasi grajkowie prowadzą 2:1 co przekłada się również na jakość dopingu na naszym sektorze. Wszyscy już w euforii zwycięstwa, a tu chuj- powtórka z Warszawy i w ostatniej minucie meczu Cracovia remisuje. Jesteśmy wkurwieni, jednak piłkarzom przybijamy po meczu piątki i dziękujemy za walkę. Wyrażamy też swoje zdanie o prezesie naszego kochanego klubu głośnym „chuj Ci na imię Koziński chuj ci na imię”. Przyśpiewkę tą można było także usłyszeć parokrotnie w trakcie meczu. Po meczu jesteśmy trzymani jeszcze przez ok. godzinę na sektorze i udajemy się z powrotem do autokaru. Droga powrotna mija nam w świetnej atmosferze, wiele śpiewów w autobusie, jak i na jednej ze stacji po drodze, na której zaliczamy dłuższy postój. Bawimy się tam przez ok. pół godziny i wyruszamy w dalszą trasę. Większość powrotu jedziemy bez zbędnego balastu, powrót spokojny. W Lubinie jesteśmy ok. godziny 1. Wsiadamy w taksówki i udajemy się do Polkowic.

Z kibicowskim pozdrowieniem FCP'05

dnd, d&d
Rusza serwis Kibiców Zagłębia Lubin z Polkowicl!

Newsy
Rusza serwis Kibiców Zagłębia Lubin z Polkowic! Na stronie będą umieszczane informacje z ruchu kibicowskiego Zagłębia. Powinno to być źródło informacji dla każdego Fanatyka Zagłębia z Polkowic. Będą umieszczane informacje dotyczące wspólnych wyjazdów na mecze domowe jak i wyjazdowe. Ponadto będą zamieszczane szczegóły akcji przeprowadzanych przez nasz FC.